• Yapım Tarihi:
  • Yayıncı:DMC
  • Türü: Pop
  • Ülke: Türkiye

Kayıtları Bomonti Müzik Stüdyoları’nda, masteringi ise Londra’da yapılmıştır. Albümün müzik direktörlüğünü Febyo Taşel yapmıştır. Albümde yer alan “Sevdiklerim” adlı şarkının söz ve müziği Funda Arar’a aittir. Albümde Burcu Tatlıses, Cem Karaca, Aysel Gürel Günay Çoban, Hülya Şenkul, Saro Secikyan, Namık Naghdaliyev, Antonis Vardis ve Hristos Promiras gibi söz yazarı ve bestecilerin yanı sıra şair ve yazar Nazım Hikmet’e ait “Herkes Gibisin” adlı şiir Funda Arar tarafından yorumlanmıştır.

Albümün kapak tasarımlarında Mehmet Turgut’un fotoğrafları, Bahar Kongel’in stylingi ve Tuvana Büyükçınar’ın sanatçı için hazırlanmış kostüm tasarımları yer almıştır. Albüm içerisinde yer alan şarkılardan ilk klip “Sen ve Ben” isimli albümde ilk sırada yer alan sözleri ve müziği Febyo Taşel’a ait şarkıya çekilmiştir.

8 Nisan 1975 tarihinde Ankara‘da doğan sanatçı, ilk öğrenimini Ankara’da, orta ve lise öğrenimini babasının görevi nedeniyle Muğla ve Adapazarı’nda tamamladı. Müziğe olan ilgisi ve yeteneği küçük yaşlarda fark edilen Arar, ilkokul 3. sınıftan itibaren mandolin ve solfej dersleri almaya başladı. 1992 Yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı sınavını ilk 5’in içine girerek […]

Funda Arar Diğer Albümleri