Hakkında

FORSNET Bilgi Teknolojileri, çağdaş, yenilikçi, enerjik, profesyonel ve araştırmacı bir kuruluştur. Araştırmacı, genç, ve profesyonel ekibiyle, tüm dünyaya yönelik olarak kültür, sanat, tarih, spor, ekonomi, turizm, eğitim ve eğlence alanlarında içerik sağlayıcılığı ve elektronik yayıncılık yapmaktadır. Internet ve Multimedia Teknolojileri alanlarında hizmet vermektedir ve bu alanlarda, birbirinden farklı ve ses getiren çalışmalara imza atmıştır.

FORSNET, gelişmekte ve çığ gibi büyümekte olan Internet dünyasında kararlı, kendinden emin ve başarılı yürüyüşünü; öncelikle konusunda uzman, akademisyen ve profesyonel kişilerin desteğiyle sürdürmekte, bu iddialı yürüyüşünde her geçen gün içerik ağırlıklı çalışmalarına bir yenisini eklemektedir. FORSNET, Internet üzerindeki en geniş, bilgi ve belge ağırlıklı, kapsamlı içerikleri hazırlamaktadır. Ayrıca bu çalışmalar, tüm dünya insanlarına ulaşabilmesi amacı ile Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Almanca gibi farklı dillerde hazırlanmaktadır.

FORSNET, kendisine amaç olarak doğru, ilkeli, paylaşımcı, destekleyici, yapıcı ve bilgilendirici projeler yaratmayı seçmiştir. Bu amaçla, gerek Internet ortamında, gerekse elektronik yayıncılıkta hedef önce Türkiye, ardından da bütün dünyaya erişmek olarak benimsenmiş, bu hedeflere yaratıcı projeler ve başarılı uygulamalarla ulaşılmıştır.

FORSNET, çalışmalarını, kalite, güven ve anlayış hedefleri ile ilerletmek, her zaman daha başarılı ve daha kalıcı çalışmalara imza atmak kararlılığında ve inancındadır.

FORSNET

.tr Alan Adı Ulusal Koordinasyon Kurulu üyesidir.
İnternet Kurulu Üyesidir
E-imza Koordinasyon Kurulu Üyesidir
E-ticaret Koordinasyon Kurulu Üyesidir
YESAM Kurucu Üyesidir.