ugur-nalbantoglu
3011

kez görüntülendi

İçerik Sponsoru Kablonet Başvuru

Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet verilen iller için tıklayınız.

Uğur Nalbantoğlu Kimdir?

Uğur Nalbantoğlu, iş hayatına Image Halkla İlişkiler bünyesinde müşteri temsilcisi olarak başlayan Uğur Nalbantoğlu, 1998 – 99 yıllarında Tribeca İletişim Danışmanlığı’nda müşteri ilişkileri süpevizörü olarak görev yaptı.

1999 – 2001 yılları arasında ülke temsilciliği (Liaison officer) görevini de üstlendiği Leo Burnett’te, Leo PR stratejik iletişim ve projeler koordinasyonu görevlerini yürüttü.

Ardından yeniden döndüğü Tribeca İletişim Danışmanlığı’ında 2001-2003 yılları arasında müşteri ilişkileri koordinatörü, 2003-2006 yılları arasında ise Genel Müdür Yardımcısı görevlerini üstlendi.

Aynı dönemde Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu İletişim Stratejileri Uygulama Proje Koordinatörlüğünü de yürüttü.

2006 yılında ise Yapı Kredi’ye Kurumsal İletişim Yönetimi İç İletişim Bölüm Başkanı olarak katılan Nalbantoğlu, 2008 yılından bu yana aynı kurumda Stratejik İletişim Direktörü olarak devam ediyor.

Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri İcra Kurulu Üyeliği ve Yapı Kredi Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini de yürüten Nalbantoğlu, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde halen MBA Programı kapsamında öğretim görevlisi olarak ‘Kriz İletişimi Yönetimi’ dersleri veriyor.

Kurumsal İletişimciler Derneği Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır.

Uğur Nalbantoğlu, İngilizce ve Almanca bilen Uğur Nalbantoğlu, evli ve bir çocuk babasıdır.