tugce_kazaz_kimdir

Unvan

Manken

Doğum Tarihi

26 Ağustos 1982

Şehir

Balıkesir

Burç

Başak basak

1325

kez görüntülendi

İçerik Sponsoru Kablonet Başvuru

Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet verilen iller için tıklayınız.

Tuğçe Kazaz Kimdir?

Tuğçe-kazaz-içeriksfft31_mf6653596

Birkaç kez din değiştirmesiyle gündeme gelen manken ve oyuncu.

26 Ağustos 1982’de Edremit Balıkesir’de doğan Kazaz, İstanbul Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. 2001 yılında düzenlenen Miss Turkey Güzellik Yarışmasında birinci seçilmiştir.

24 Eylül 2005’de George Seitaridis ile evlenen ünlü manken, Hristiyan (Rum Ortodoks) dinine geçerek Maria Seitaridis adını aldı. Üç yıl süren evliliklerinin ardından Türkiye’ye geri dönüş yaptı ve tekrar müslümanlığa geçti. Bu dönemde Yunan filmi “Loufa kai parallagi: Seirines sto Aigaio” adlı filmde ilk oyunculuk deneyimini kazandı. Bu filmde Arzu Yanardağ ve Yetkin Dikinciler gibi tanınmış Türk oyuncular da yer almıştı.

2007 yılında Berke Üzrek, Nurseli İdiz ve Zeli Alasya ile birlikte “Can” adlı romantik filmde oynayan Kazaz, bundan iki yıl sonra Tolga Karel, Engin Altan Düzyatan ile birlikte “Cin Geçidi” adlı korku filminde kamera karşısına geçti. Tuğçe Kazaz son olarak Kenan İmirzalioğlu ile birlikte başrollerini paylaştığı 2012 yapımı “Uzun Hikaye” filminde rol aldı.

Son dönemdeki siyaset üzerine olan konuşmalarıyla tekrar gündeme gelmiştir.