şükranovalı

Unvan

Oyuncu

Doğum Tarihi

1 Nisan 1985

Şehir

İzmir

Ülke

Türkiye

Burç

Koç koc

121

kez görüntülendi

İçerik Sponsoru Kablonet Başvuru

Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet verilen iller için tıklayınız.

Şükran Ovalı Kimdir?

Şükran Ovalı, 1 Nisan 1985 tarihinde İzmir’de tek çocuk olarak dünyaya gelmiştir. Annesi ve babası ayrı olan Şükran Ovalı, İzmir Mustafa Urcan İlköğretim Okulu’nda okuduktan sonra Fevzi Çakmak Ortaokulu’ndan mezun olmuştur. Lise eğitimini Göztepe’de bitirdikten sonra İstanbul’a gelerek Müjdat Gezen Sanat Merkezi oyunculuk bölümüne kayıt yaptırmıştır.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde ki eğitimini tamamladıktan sonra ise; Sırlar Dünyası, Ezo Gelin, Pars: Kiraz Operasyonu, Yalancı Yabancı, Bez Bebek, Vazgeç Gönlüm, Alia, Aşk Yakar, Cin Geçidi, Aşk Üçgeni, Bir Bulut Olsam, Ev, Kahramanlar, Behzat Ç: Bir Ankara Polisiyesi, Nar, Reis, Kötü Yol, Cinayet, Paramparça, Şeref Meselesi, Ekşi Elmalar, Yeni Dünya, Şeytan Tüyü, Familya, Vatanım Sensin, Cin geçidi, Poyraz Karayel: Küresel Sermaye gibi dizi ve filmlerinde başarılı bir şekilde rol almıştır.

Koyu bir Beşiktaş tarafı olan güzel oyuncu Şükran Ovalı, eski Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ile 2017 yılının Ocak ayında İtalya Roma’da evlenmiştir. Bu evlilikten dünyaya gelen kızlarının ismi ise Mihran Ela Erkin’dir.

Kaynakça

www.haber61.net www.yasemin.com