simge-gur

Doğum Tarihi

1981

Şehir

Ankara

2384

kez görüntülendi

İçerik Sponsoru Kablonet Başvuru

Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet verilen iller için tıklayınız.

Simge Gür Kimdir?

Simge Gür, 1981 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı’nı dereceyle bitirdikten sonra, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’ nü bitirerek 2. Lisans diplomasını aldı.

İleri derecede İngilizce ve Almanca bilgisinin de etkisiyle, profesyonel iş yaşamına Fırat Plastik A.Ş.’de Kalite Güvence Yöneticisi ve Yurtdışı Temsilcisi olarak başladı. Buradaki 2 yıllık başarılı performansının ardından, Gama Holding A.Ş.’nin grup şirketlerinde, İş Geliştirme Uzmanı ve daha sonra da Satın Alma Uzmanı olarak çalıştı.

Kendi sektörlerinin önde gelen bu firmalarında “sürekli gelişme ve geliştirme” odaklı çalıştığı için firmalara sağladığı yüksek katma değerle başarılı geçen bir 7 senenin ardından, toplumun gelişmesi için bireyin gelişmesi gerektiğine inanan ve bu nedenle de beşerin eğitimine önem veren Simge GÜR, Kişisel Gelişim ve Okul Öncesi Eğitim Sektörleri’ne geçiş yaptı.

Kişisel Gelişim Sektörü’ ne öncelikle “Yaşam Koçluğu” ve “NLP Practitioner” eğitimlerini alarak başladı. Bu eğitimlerde gösterdiği başarı neticesinde, kişisel gelişim yelpazesini genişletip derinleştirme kararı alan eğitmen, Erl Morrell Stinson ve Chuck Kocher gibi Amerika’ nın 1 numaralı performans koçlarından ileri seviye Koçluk-NLP-Hipnoz,Kuantum ve İçsel Liderlik Eğitimleri’ ni, bunların yanısıra kurumsal koçluk (satış koçluğu, performans koçluğu, yönetici koçluğu, kobi koçluğu vb.) ve öğrenci koçluğu eğitimlerini de aldı.

Kendinin en iyisi olmayı hedef edinmiş olan eğitmen, bir yandan eğitimlerine sürekli yenilerini katarken, bir yandan da bireysel ve kurumsal çalışan koçlar, NLP ve kuantum uzmanları ve eğitmenleri yetiştermeye; ayrıca Hızlı Okuma, Hafıza Teknikleri ve EFT eğitimleri vermeye başladı.

ICT Firması’ nda aktif eğitmenlik yapan Simge GÜR’ün, üniversite ve okul öncesi eğitim kurumlarında, freelance yürüttüğü eğitim, seans ve seminerleri de bulunmaktadır.

Okulöncesi Eğitim Sektörü’nde, çeşitli anaokulu, kreş ve (ilköğretim) etüt sınıflarında “İngilizce Öğretmenliği” yapan Simge GÜR, drama ve müziği de kullandığı eğitim metodunda, erken yaşta dil öğreniminin çocuklarda çoklu zekâyı geliştirmesine katkı sağlamaktadır.

Eğitmenin ayrıca, “Tad James Modeli” ni temel alarak hazırlamış olduğu NLP Master Practitioner Eğitim Kitabı bulunmakta ve bu kitap, ICT Firması’ ndaki NLP Master Practitioner Eğitimi’ nde kullanılmaktadır.