Papatya_Senol

Doğum Tarihi

1986

Şehir

İstanbul

Ülke

Türkiye

1622

kez görüntülendi

İçerik Sponsoru Kablonet Başvuru

Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet verilen iller için tıklayınız.

Papatya Şenol Kimdir?

1986 yılında İzmir’de doğmuştur. Lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde 2007 yılında tamamlamıştır. Yüksek lisansını Middlesex Üniversitesi’nde Medya ve İletişim Yönetimi programında yaptıktan sonra Türkiye’ye dönmüş ve bir süre Bornova Belediyesi’nde strateji geliştirme biriminde çalışmıştır.2011 yılında Macaristan’da CEU Yaz Üniversitesi’nin Birleşmiş Milletler’le ortak yürüttüğü “Sürdürülebilir İnsani Gelişim” programına katılmıştır.

2010 yılından bu yana Şenol Hukuk Bürosu’nda kurumsal gelişim yöneticiliği yapmakta; aynı zamanda Yaşar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı Yönetim ve Organizasyon bölümünde doktora çalışmalarına devam etmektedir.

Başlıca araştırma konuları profesyonel hizmet işletmelerinde stratejik yönetim, insan kaynakları yönetimi ve örgüt kültürüdür. Academy of Management, Kalder ve Lider Yaratıcı Katılımcılar (LİYAKAT) Derneği üyesidir.

Kaynakça

Papatya Şenol