özlemadaşahin

Unvan

Model

Doğum Tarihi

29 Ekim 1991

Şehir

Balıkesir

Ülke

Türkiye

Burç

Akrep akrep

137

kez görüntülendi

İçerik Sponsoru Kablonet Başvuru

Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet verilen iller için tıklayınız.

Özlem Ada Şahin Kimdir?

Özlem Ada Şahin, 29 Ekim 1991 tarihinde Balıkesir Ayvalık’ta dünyaya gelmiştir. Baba tarafından Yugoslavya göçmenidir. Annesi ise Boşnak asıllıdır.

Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’nde tamamlamıştır. İleri düzeyde İngilizce ve İspanyolca bilmektedir. Küçük yaşlarda bale eğitimi alarak model olmaya karar vermiştir ve bir çok markanın defilelerinde podyuma çıkmıştır.

Asıl mesleği modellik olan Özlem Ada Şahin, 2011 yılında ekranlara gelen başrollerini Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Nebahat Çehre’nin paylaştığı “Muhteşem Yüzyıl” isimli dizide cariye rolüne hayat vermiştir. Can Güzarp’tan oyunculuk dersleri almıştır.

Özlem Ada Şahin, 31 Ağustos 2016 yılında şarkıcı Berkay Şahin ile evlenmiştir. Çiftin “Arya” adında bir kızı vardır. Asıl soyadı “Katipoğlu” olan model, evlendikten sonra şarkıcı eşinin “Şahin” soyadını almıştır.

Kaynakça

www.yeniakit.com.tr www.aksam.com.tr