oyku-iyigun

Unvan

Yrd. Doç. Dr.

Doğum Tarihi

1981

Şehir

İstanbul

Ülke

Türkiye

1409

kez görüntülendi

İçerik Sponsoru Kablonet Başvuru

Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet verilen iller için tıklayınız.

Öykü İyigün Kimdir?

1981 İstanbul doğumlu olan Öykü İyigün, lisans öğrenimi İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde, yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Uluslararası İşletmecilik bölümünde tamamlamıştır.

Halen Marmara Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünde doktora yapmaktadır. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

2006 yılında JCI´ye üye olmuş ve birçok görevi başarıyla yerine getirmiştir. JCI Megapol Temsilciliği´nin Kurucu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Öykü İyigün, 2008 yılında “JCI Türkiye´nin En Başarılı Üyesi” ödülünü almış ve 2009 yılında “JCI Avrupa´nın En Başarılı Üyesi” ödülünü alan ilk Türk olmuştur. Öykü İyigün, CLT sertifikalı JCI Türkiye Eğitim Enstitüsü eğitmenlerindendir.

“Psikolojik Kontratın Örgütsel Sapma Üzerindeki Etkisi ve Kişilik Özelliklerinin Rolü: İlaç Sektöründe Bir Araştırma” adlı kitabı 2012 yılının Ocak ayında piyasaya çıktı.