Nefise_Bahcecik

Unvan

Doç. Dr.

Şehir

İstanbul

Ülke

Türkiye

1713

kez görüntülendi

İçerik Sponsoru Kablonet Başvuru

Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet verilen iller için tıklayınız.

Nefise Bahçecik Kimdir?

Nefise Bahçecik, Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümünde Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır. Liderlik, çağdaş yönetim bilimi, örgüt kültürü, örgütsel davranış, hasta ve çalışan güvenliği, etik ve değerler, hemşirelik tarihi gibi pek çok alanda uzun yıllar teorisyen ve uygulayıcı olarak çalışmaktadır.

Hemşirelikte yönetim alanında pek çok genç hemşireler eğitmiş, desteklemiş, ayrıca lisans düzeyinde proje çalışmalarında ve yüksek lisans programlarında bir çok tez danışmanlığı yapmış ve yapmaktadır. Liderlik yönetimi, performans değerlendirme, değişim yönetimi ve etik konularında konferans, sempozyum, toplantı, kursa ve ders vermek üzere davetli konuşması olarak katılmıştır.

Nefise Bahçecik’in yayınlanmış kitapları ve kitap bölümü, etik konusunda uluslararası kitap çeviri editörlüğü, ulusal ve uluslararası dergilerde bilimsel ve mesleki makalesi mevcuttur.

Kaynakça

Nefise Bahçecik