Muge-Gokdeniz

Doğum Tarihi

1977

Şehir

İstanbul

Ülke

Türkiye

996

kez görüntülendi

İçerik Sponsoru Kablonet Başvuru

Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet verilen iller için tıklayınız.

Müge Gökdeniz Kimdir?

1977 İstanbul doğumlu Müge Gökdeniz, Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi mezunudur. Sonrasında, Yeditepe Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi ve Pazarlama Yönetimi dallarında Yüksek Lisans derecesini almıştır.

2009 yılında Junior Chamber International (JCI)’a ile tanışmış; aday üye iken 2010 yılında Eskişehir’de gerçekleşen JCI Türkiye Genel Kurulu’na katılmış, 2010 yılı JCI Kış Zirvesi’nde JCI Presenter eğitimi almıştır. 2010 yılında Danimarka’da gerçekleşen JCI Avrupa Konferansı’na katılarak JCI Trainer olarak JCI üyesi olmuştur.

Japonya’da yapılan 2010 JCI Dünya Kongresi’nde Türk Delegasyonu içinde üyesi olduğu Boğaziçi Şubesi’ni başarı ile temsil etmiştir. 2011 yılı Boğaziçi Şube Yönetim Kurulu’nda Sayman olarak görev almaktadır. Türkiye Eğitim Enstitüsü (TEE)’nün Certified Trainer eğitmenlerinden birisidir.

İş hayatında, satış ve pazarlama alanında çeşitli uluslararası ve ulusal şirketlerde çalışmıştır. Şu an Finansbank A.Ş. bünyesinde Kurumsal Operasyon ve Dış Ticaret bölümünde görevini sürdürmektedir.

JCI’da eğitmenlik kariyerinin henüz başında olmasına rağmen Finansbank A.Ş’de iş başı ve teknik eğitimler alanında iç eğitmenlik görevini başarı ile yerine getirmektedir.