Melda_Cinman_Simsek

Unvan

Prof. Dr.

Şehir

İstanbul

Ülke

Türkiye

1513

kez görüntülendi

İçerik Sponsoru Kablonet Başvuru

Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet verilen iller için tıklayınız.

Melda Cinman Şimşek Kimdir?

1978 yılında asistan olarak girdiği İ.İ.T.İ.A.’ya bağlı Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Yüksekokulu’nda (Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi) halen Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı ve Dekan Vekili olarak görevini sürdürmekte olup 2004-2007 yılları arasında dekanlık görevinde de bulunmuştur.

Biri derleme olmak üzere 3 yayınlanmış kitabı, çok sayıda ulusal ve uluslararası makalesi, çevirileri, raporları mevcuttur. Yüzlerce yüksek lisans-doktora tezi yönetmiş olup farklı alanlarda çok değişik dersler vermiştir.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi yanı sıra, Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi, Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi, Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Bilim Üniversitesi MYO’da da ders vermiştir.

Kaynakça

Melda Cinman Şimşek