Haci_Dursun_Yildiz_Kimdir

Unvan

İl Müdürü

Doğum Tarihi

1965

Şehir

Trabzon

1108

kez görüntülendi

İçerik Sponsoru Kablonet Başvuru

Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet verilen iller için tıklayınız.

Hacı Dursun YILDIZ Kimdir?

Hacı Dursun YILDIZ 1965 yılında Trabzon’un Maçka ilçesinde doğdu. İlk ve Orta okulu Büyükorhan Orta Okulu’nda okudu (1979). 1982 yılında Maçka Ticaret Meslek Lisesi’ni tamamladı. Üniversite eğitimini Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümü’nde tamamladı.

1989 yılında U. Ü. Fen Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisansını tamamladı. U.Ü.Tıp FakültesiNde Sözleşmeli Memur (4/C) olarak çalıştı. Askerlik görevini Jandarma Muhabere Asteğmen olarak yaptı.

Başbakanlık Devlet İstatistik Enstitüsü Bursa Bölge Müdürlüğü yaptı. Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü (Öğretmen) olarak çalıştı. Trabzon İl Kontrol Laboratuar Müdürlüğü (Mühendis). Bursa Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde Mühendis olarak çalıştı.

Osmangazi İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü ve ardından Hakkari İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü olarak görev yaptı. 1 Temmuz 2014 tarihinde Bilecik Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü oldu.

Bursa İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Hacı Dursun YILDIZ Evli ve 4 çocuk babasıdır.​