fahri-toga

Unvan

Avukat

Doğum Tarihi

13 Ağustos 1974

Şehir

Tokat

Burç

Aslan aslan

2096

kez görüntülendi

İçerik Sponsoru Kablonet Başvuru

Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet verilen iller için tıklayınız.

Fahri Toga Kimdir?

Fahri Toga, 13 Ağustos 1974 tarihinde Tokat’ta doğdu.

İlk ve orta öğretimini Tokat’ta aldıktan sonra liseyi Sivas Anadolu lisesinde okudu, ardından İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okuyarak meslek hayatına ilk adımları attı. www.praelegal.com ve www.togaoksuz.av.tr Toga/Oksuz Hukuk Bürosu’nun kurucularındandır.

Ankara Barosu avukatlarından olan Fahri Toga yurt içinde elde ettiği birçok başarılı dava ile adını duyurmakla birlikte Uluslararası hukuk alanındaki çalışmaları ile Türkiye’de önemli bir yere sahiptir.

Almanya’da kurulmuş olan 150 ye yakın ülkeden, 150 ye yakın başarılı ve önemli hukuk bürosundan oluşan profesyonel hukuk networku PraeLegal’ın genel menajeridir.

Uluslararası hukuk alanında gerçek anlamda tüm ülkeleri ve hukuki danışmanlık alınacak hukuk bürolarını birebir yerinde ziyaret etmesi ve bu sebeple tüm ülkelerin önemli hukukçularını tanıması ile bilinir.

Fahri Toga, evli ve bir çocuk babasıdır.