Unvan

Güreşçi, Dansçı

Doğum Tarihi

21 Ağustos 1984

Burç

Aslan

1483

kez görüntülendi

Eve Torres Kimdir?

Latin Amerikalı dansçı, manken ve eski profesyonel güreşçi.

Eve Torres Gracie, 21 Ağustos 1984’de Boston, Massachusetts, ABD’de dünyaya geldi. Denver, Colorado’da Latinlerle büyüyen Torres, Güney Kaliforniya Üniversitesi’nde tam burslu olarak okudu. Okul hayatı sırasında kampüste Latin Kardeşlik Örgütü kurucu üyelerinden biri oldu ve birkaç yıl başkan yardımcısı olarak görev yaptı. Bu görevinden ötürü kendisine Akademik Mükemmellik Ödülü verildi.

Torres, üniversitedeki eğitimi devam ederken reklam ve müzik videolarında oynadı. USC Fly Girls dans grubunda çeşitli kareografiler hazırladı ve eş kaptan olarak grupta yer aldı. Yazları Long Beach Kaliforniya’da düzenlenen Güney Kaliforniya Yaz Ligi’nde dansçı kızlar arasında yer aldı.

Torres üniversiteden Mayıs 2006’da Endüstri ve Sistem Mühendisi olarak iyi dereceyle mezun olduktan sonra tamamen dansçılık ve modelliğe yöneldi.

NBA 2006-2007 sezonunda Los Angeles Clippers Takımının Spirit Dance Takımı’nda yer aldı. Aynı yıl Tv dizisi “Show Me The Money”de oyunculuk yaptı. Mayıs 2007’de Dünya Güreş Müsabakasının düzenlediği Diva Search programına katılmış ve 50 grup içerisinden seçilen 8 finalistten biri olmuştur. 29 Ekim’de düzenlenen finalde Brooke Gilbertsen’ı yenerek resmi Diva olmayı başarmıştır. Bu zaferin ardından Ohio Valley Wrestling’de eğitime başlamıştır.

2008’de başlayan SmackDown için röportajlar yaptı, bikini yarışmalarına ve bilek güreşi yarışmalarına katıldı. Yoğun geçen SmackDown sürecinden sonra Nisan 2010’da Divalar Şampiyonu oldu ve kemeri en uzun süre takan ilk güreşçi oldu.

R-Truth’un dansçısı olduktan sonra 2011 yılında bu sefer Royal Rumble da ikinci kez Diva’lar Şampiyonu olmuştur.

Birçok Tv programına katılan Torres, 2015 yılında gösterime giren “Scorpion King 4:Quest for Power” filminde rol aldı. Kickboks ile de ilgilenen Torres Nisan 2014’de Rener Gracie ile evlenmiştir.