Unvan

Genel Müdür

Doğum Tarihi

1966

Şehir

Balıkesir

Ülke

Türkiye

1720

kez görüntülendi

Elvan Konedralı Süzer Kimdir?

1966 Bandırma doğumlu olan Elvan Konedralı, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra, yine aynı üniversitenin Uluslararası İlişkiler Bölümünde yüksek lisans yaptı. Konedralı ayrıca, Kanada’da bulunan Fanshawe Üniversitesi’nde de İş Operasyonu Sistemleri ve Bilgisayar Programcılığı eğitimi aldı.

Çalışma hayatına 1989 yılında Çukurova Holding bünyesinde başlayan Konedralı, Alpha Graphics’te Saha Operasyon ve Servisleri Müdürü olarak görev aldıktan sonra, 1991-1996 yılları arasında Comsat’ta Satış ve Pazarlama Müdürlüğü yaptı. IXIR ve Superonline’ın kurucularından biri olan Konedralı, Superonline’daki 3 yıllık E-İş ve İş Geliştirme Direktörlüğünün ardından, IXIR’de 2 yıl E-İş ve İş Geliştirme Başkan Vekilliğini üstlendi.

1996 yılında Türkiye’nin ilk e-ticaret sitesi olan Superonline Shopping’i kuran Elvan Konedralı, www.deppo.com’un da kurucusu oldu. Ayrıca 2001-2002 yıllarında World Card’ın lansmanında proje koordinatörlüğü görevini de üstlendi. E

lvan Konedralı, 2003-2004 yılları arasında, ABD’de bulunan S.R. Clarke Consultancy şirketinde Pazar Araştırma ve Proje Danışmanı olarak çalışmasının ardından yurda döndü.

2007 yılına kadar Doğan’da açık artırma sitesi olan Hemalhemsat.com ile müzik download sitesi olan Muzi’nin Genel Müdürlüğünü yaptı. Mobil sektörde katma değerli hizmetler sunan Trendtech ile Retromedya şirketlerinin İcra Kurulu Üyeliğini ve yine bu şirketlerin sahibi olan UCT Group şirketinin de Genel Müdürlüğünü yürütmektedir.

Halen İstanbul Bilgi Üniversitesi adına firmalara konusuyla ilgili eğitimler veren Konedralı, evli ve bir çocuk annesidir.