deniz_bayel_kimdir

Doğum Tarihi

1977

Şehir

Samsun

1739

kez görüntülendi

İçerik Sponsoru Kablonet Başvuru

Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet verilen iller için tıklayınız.

Deniz Bayel Feyzioğlu Kimdir?

Deniz Bayel Feyzioğlu, 1977 yılında Samsun’da doğdu. 2000 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu. Kariyerine 2000 yılında Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’de Basınla ilişkiler Uzmanı olarak başladı. İlgili kurumun Kurumsal İletişim Bölümü’nde aldığı çeşitli sorumlulukların ardından son olarak Kurumsal Sponsorluklar Birim Yöneticiliği görevini üstlendi.

2006 yılında Doğuş Holding bünyesine Sosyal Sorumluluk Müdürü olarak katıldı. 2008-2012 yılları arasında Kurumsal İletişim Bölüm Müdürlüğü görevini üstlendi. 2012 yılından bu yana Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.

Kurumsal İletişim Derneği Genel Sekreteri olarak görev yapmıştır. Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın (TOG) Mentorluk Projesi’nde görev almaktadır. Ayrıca, Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı’nın (TESYEV) gönüllü destekçisidir.