ceren-erdagi-pilanali

Doğum Tarihi

1987

Şehir

Ankara

Ülke

Türkiye

1549

kez görüntülendi

İçerik Sponsoru Kablonet Başvuru

Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet verilen iller için tıklayınız.

Ceren Erdağı Pilanalı Kimdir?

Ceren Erdağı Pilanalı, 1987 yılında Ankara’da doğdu. 1992 yılında ASKİ Spor Kulübü’nde cimnastikçi olarak spor yaşantısına başladı. 1992- 2004 yılları arasında ASKİ Spor Kulübü adına lisanlı olarak cimnastik müsabakalarına katıldı. Türkiye 1.liği- 2.liği ve 3.lüğü bulunmaktadır. Türk Cimnastik Milli takımında yarıştı.

2004-2008 yılları arasında Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Antrenörlük Bölümü’nde okudu ve 3. kademe Kıdemli Cimnastik Antrenörü olarak mezun oldu. 2008 yılında Artistik Cimnastik hakemlik belgesini aldı. 2009 yılında Pilates eğitmenliği belgesi aldı. 2011 yılında Çocuk yogası eğitmenliği sertifikası aldı.

2004 yılından itibaren; Gazi Üniversitesi Spor kulübü’nde, Ankara Üniversitesi Spor Kulübü’nde, Ankarakartal Spor Kulübünde, Başkentgücü Spor kulübü’nde cimnastik antrenörlüğü ; Doktorlar kreş, Muazzez Karaçay İlköğretim Okulu, Ceylince Okul Öncesi Eğitim Merkezi, ASELSAN kreşi, TBMM Kreşi, Numune Hastanesi Kreşi, Ziraat Bankası Kreşi, Nisa Tezel (Aykan 2) Kreşi, Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Kreşi, Çakıltaşım Kreşi, Akvaryum Yuva, Atek Koleji, Arı Koleji Önokulu, NAZ Önokulu, Tevfik Fikret Okulları ve Vamos Sports Complex gibi Ankara’daki birçok okul, kolej, okul öncesi kurum ve spor merkezinde çalışmıştır.

Şuan da Vamos Sports Complex’te Pilates ve Power Yoga eğitmenliği, 2007 yılından beri Tevfik Fikret Okulları Cimnastik Öğretmenliğine, 2008 yılından beri NAZ Önokul Cimnastik , Bale ve Çocuk yogası eğitmenliği yapmaktadır.

Özer Pilanalı ile evli olan Ceren Erdağı Pilanalı, Club per Bambini kurucusu olup orada eğitmenliğine devam etmektedir.