arzu-koksal

Ölüm Tarihi

1968

Şehir

Ankara

1830

kez görüntülendi

Arzu Köksal Kimdir?

Arzu Köksal, 1968 yılında Ankara’da doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Gıda Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.

1982 – 1992 yılları arasında, Deneme Lisesi ve ODTÜ okul takımlarında ve Profesyonel Ligde basketbol oynadı.

Profesyonel iş yaşamına FMSG pazarında büyük bir firmada Ürün Müdürü olarak başladı. Daha sonra aynı kuruluşun Satış Departmanına geçerek, Türrkiye Zincir Mağazalar Müdürlüğü yaptı. Satış hayatına daha sonra Uluslar arası bir firmada İç Anadolu Zincir Mağazalar Müdürü olarak devam etti. 2001 yılında ortağı olduğu şirket ile Turizm ve Organizasyon Sektöründe MEB, Avrupa Birliği ve özel şirketlerin bir çok Seminer ve Konferanslarını düzenledi.

Çocuğunun okul hayatı ile birlikte Öğrenci Koçluğu’na duyuduğu ilgi sonucunda Kişisel Gelişim Sektörü’ne adım attı. Zamanla Yaşam Koçluğu, Kariyer Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, Satış Koçluğu, Yönetici Koçluğu, KOBİ Koçluğu, NLP, Hipnoz, Eğitimcinin Eğitimi, Hızlı Okuma ve Hafıza Teknikleri Eğitmenlik eğitimlerini aldı. Öncelikle Bireysel Danışmanlık olarak sürdürdüğü kariyerini daha sonra Eğitmenlik boyutuna taşıdı. Kişisel Gelişim Sektörünün kuruluşlarından birinin Ankara Temsilciliği görevini yürüttükten sonra, bu alanda kendi şirketini kurarak çalışmalarına devam etti.

Evli ve bir çocuk annesi olan Arzu KÖKSAL, İngilizce bilmektedir. Öğrenci ve yetişkinlere bireysel koçluk seansları yapmaya ve bu konuda eğitimler vermeye devam etmektedir.